Bohyně Simsalabims

Liliana

    Můj zájem o tajemno a esoteriku se objevil někdy v 15. Vyvíjel se od hltání všemožných záhad vesmírů, přes alternativní medicínu, práci s myslí a podvědomím až k oblastem duchovního rozvoje a magicko-čarodějnické praxi. Nyní už si nedovedu svůj život bez "duchovna" představit a beru ho plně i jako součást běžného života.
    Nehlásím se k žádnému náboženství - jsem otevřená všem duchovním systémům s tím, že si z každého vezmu to, co je mi vnitřně blízké a co potřebuji pro svůj rozvoj.
   Věřím v posvátnost všech projevů existence Nejvyšší síly (ať už ji nazveme jakkoliv)... jinými slovy v posvátnost života ve všech jeho projevech (nejen toho organického a hmotného).
    Mé praktické zaměření: Techniky osobního a duchovního rozvoje - práce s podvědomím, duší ("vyšším vědomím"), stínem; arteterapie, Tarot, channeling (technika spojení s duchovním průvodcem), přírodní léčení, přírodní magie, šamanské techniky,...

    Mé další zájmy: kočky& kocouři, fantasy a sci-fi, literární tvorba, tanec (samba axé, orient, afro), umění (kresba, malba, počítačová grafika), hudba (hlavně symfonický metal), sport a outdoor, přírodní vědy…atd - prostě se zajímám o vše zajímavé. Jinak jsem vegetarián a téměř abstinent - na steak a pivo mě tedy nezvěte :-)
    Bydlím v okolí Plzně a narodila jsem se v roce 1984.
    E-mail: warrior-of-soul@atlas.cz
   Jabber: liliana_azazel@jabber.cz

Citát

gandalfthewhite.jpg

"Čaroděj nikdy nechodí pozdě. Ani moc brzo. Přichází přesně tehdy, kdy chce." Gandalf