Bohyně Simsalabims

Proběhlé akce

Trávily jsme příjemné odpoledne v čajce v sestavě Verča, Em, Miran, Evička. Četly jsme si z rukou a debatovaly o zvláštním andělském znamení a neklidné energii na Všerubském hřbitově :)

Historičák 09

johanka1.jpg

Sešly jsme se jen s Lili, ale hojně jsme utrácely i za Verču a El :D
Utahané toulkami nás vyfotil František ze Štěstíčka. Děkujeme :)
A ještě odkaz na záznam průvodu:
http://www.youtube.com/watch?v=Yus20M7fvMI

Sabat pod vedením Verči, která bohužel neměla čas.
Oslavovaly jsme teprve včera, žádný sabátek v přírodě jaký jsem čekala se nekonal, ale nevadí.
S Lili jsme se domluvily, že půjdeme k Bittnerovi na nákupy, Lili si nic nepořídila, protože přijela nemocná jen předat dárečky - díky moc za nááádhernou svíci i ty mňaminky :); El si koupila jemný křišťálový náramek a Em (já) ametyst v klícce na krk a náhrdelník z malých kuliček červeného korálu.
Potom jsme s El vyrazily na pizzu a na náměstí foukat z bublifuku z věže (kam jsme přišly pozdě, takže jsme foukaly na lavičce).
Zúčastnily jsme se také přednášky M.Matuly - Práce s energií, čakry a samoléčení, na kterou nás pozval František ze Štěstíčka. Až na pár detailů příjemný zážitek.
Potom jsem v rychlosti prohodila pár slov s Jitkou, Verči karmickou sestřičkou a vyjely jsme si s El ještě na kafíčko do Sky baru v 16.patře a koukaly na noční město.
Před spaním jsme prožily velice vtipnou chvilku s poezií.
Posledni komentare
12.05.2009 16:42:42: 30.4. jsem měla zápočet, eliška jela přes půl republiky domů a lili to taky nějak nevycházelo. o 8.5...
10.05.2009 13:40:34: Tak teď si mě naštvala. Já čas 30.4.měla-večer, akorát jsem druhý den měla zkoušky na vejšku, takže ...
08.05.2009 19:03:16: Tak to vypadá, že jste si to užily pěkně:-) Nějakou pořádnou čarodějnickou oslavu můžeme naplánovat ...
1  
2  
3  
4